לראשונה – קו מוצרי האיכות של B&O מושק בישראל

חברת ביקונקט טכנולוגיות, המתמחה בייבוא, שיווק והפצה של מוצרים מעולמות הטכנולוגיה והאביזרים היא היבואן הרשמי למוצרי השמע האיכותיים של מותג העל הדני Bang & Olufsen.

Bang & Olufsen הינה חברה שנוסדה לפני כמאה שנה בדנמרק על ידי צמד מהנדסים פיטר באנג וסוונד אולופסן. היא מתמחה בתכנון וביצירת מוצרי סאונד המובילים באיכות שמע גבוהה במיוחד ובעיצוב ייחודי הנשען על שיתופי פעולה עם מעצבים ובתי עיצוב בעלי שם עולמי. ליין המוצרים של החברה כולל רמקולים עוצמתיים במגוון עיצובים ווריאציות, מסכי טלויזיה, מערכות סטריאו, אוזניות ורמקולים אלחוטיים.

החברה מתמחה בחדשנות טכנולוגית בתחום הסאונד, בדגש על התאמת המוצרים שלה לטכנולוגיות החדישות ביותר בתחום האודיו, העיצוב והבית החכם.

מעצבי המוצר של Bang & Olufsen שמים דגש על שימוש בחומרי גלם איכותיים ביותר ועמידים לשימוש ממושך ונוח. המותג מוכר מאוד בשילוב ייחודי של בדים איכותיים מבית מעצבי על לטקסטיל- Kvadrat, עץ ואלומיניום מחושל. ההתמחות שלהם בחישול אלומיניום ידועה בכל העולם, ובמפעל החברה בדנמרק מתבצעות גם עבודות אלומיניום עבור חברות יוקרה מתחום הרכב ותעשיות נוספות.

מהנדסי הסאונד המומחים של החברה מקפידים על תכנון וכיוונון אקוסטי מהדרגה הגבוהה ביותר לביצועים אקוסטיים טבעיים וקרובים ככל הניתן לביצוע המקורי.

Bang & Olufsen מעצבים ומייצרים מוצרים שתוכננו לעורר את החושים, לרומם את החוויה של האזנה והצפייה. ברצונם לספק את ההזדמנות לחוות תקשורת בדרך נוחה וקלה, באיכות גבוהה ומצטיינת.

לראשונה בתולדות המותג נפתחה בתל אביב חנות הדגל של Bang & Olufsen, הממוקמת בקניון רמת אביב. החנות מציעה את מגוון המוצרים העדכני ביותר של המותג, כולל קולקציות ייחודיות המגיעות הישר מדנמרק.